Cukiernia Olsztyn

ŚNIEŻKA to firma z tradycją i wieloletnim stażem w branży cukierniczej - od 1991 roku. Cukiernia nasza poszczycić się może tym, iż wyroby oparte są nie tylko na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach, ale także na zdrowych, naturalnych surowcach. Właśnie one decydują o znakomitym smaku, zapachu i wyglądzie naszych ciast, tortów, deserów i pozostałych wyrobów.

Specjalnością naszej firmy od lat są torty oraz ciasta weselne. Na tę szczególną okazję, jaką jest przyjęcie weselne, także tort musi być wyjątkowy, gdyż sam w sobie jest częścią całej uroczystości. Pamiętając o tym nasi wysoko wykwalifikowani cukiernicy dokładają wielu starań aby produkt, który Państwo otrzymacie w pełni Was zadowolił.

W ofercie naszego zakładu znajdziecie Państwo torty weselne kremowe o różnych smakach i z bitej śmietany. Są one dostępne w różnych kształtach - od tradycyjnych wielopiętrowych po bardziej nowoczesne prostokątne eksponowane na lustrach. Bita śmietana oraz kremy o różnych kompozycjach smakowych w połączeniu z owocami i bakaliami to cała kwintesencja znakomitych doznań smakowo estetycznych. Podkreśleniem specjalnego charakteru tortów weselnych są oryginalne dekoracje, które można zamówić dodatkowo.

Serdecznie zapraszamy!

Nasze produkty i usługi

Codziennie pieczemy świeże ciasta od poniedziałku do niedzieli. Obsługujemy klientów detalicznych, przyjmujemy zamówienia na imprezy okolicznościowe oraz wesela. Jesteśmy w stanie dowieźć wypieki pod wskazany adres, wg cennika.

Obsługujemy klientów hurtowych - współpracujemy m.in. z siecią sklepów Rast w Olsztynie (lokalne supermarkety należące do grupy Carrefour) oraz z firmą, która dostarcza ekologiczną żywność za granicę, przede wszystkim do Szwecji.

Dostarczamy wypieki do sklepów. Oferujemy torty na zamówienia oraz od ręki - przyjmujemy zamówienia na bieżąco, najpóźniej z dziennym wyprzedzeniem, a i zapominalskich jesteśmy w stanie poratować w przeciągu godziny (nie dotyczy weekendów). Rurki z bitą śmietaną wykonujemy na bieżąco, aby były chrupiące i najsmaczniejsze, a przy tym mamy rozsądne ceny.
  • Tort śmietankowy tradycyjny (obsypany kokosem, dekorowany owocami i galaretka)
  • Tort kremowy (czekoladowy, truskawkowy lub cytrynowy) tradycyjny
  • Tort kremowy malinowy lub Fantazja (waniliowy, przełożony wiśnią, oblany białą czekoladą)
  • Torty śmietankowe lub kremowe przełożone owocem w żelu (wiśnia, malina, porzeczka) i/lub obsypane czekolada, kolorowa posypka waflowa
  • Tort szwarcwaldzki (śmietankowy, przełożony wiśnią w żelu, kakaowy biszkopt, obsypany czekoladą)
  • Torty dekorowane kwiatami cukrowymi lub waflowymi
  • Tort bezowy z kremem kawowym
  • Tort bezowy z mascarpone i owocami
  • Torty ślubne i obłożone masą cukrową
  • Torty nietypowe wyceniamy indywidualnie
Wagi tortów: mały ok 1,0 kg (1,2 przełożony owocem), średni ok 1,5 kg (do 1,7), duzy ok 2,0 kg (do 2,4), prostokąty od 2,5 kg

Olsztyńska cukiernia z tradycją

Cukiernia mieści się na osiedlu Olsztyna - Nagórki, niezmiennie od ponad 31 lat - z małymi zmianami właścicieli, ale jako samodzielna Cukiernia od 1991 r. Była to jedna z pierwszych cukierni w Olsztynie. A teraz jako jedna z nielicznych nadal działamy na naturalnych składnikach, bez ulepszaczy, usztywniaczy, stabilizatorów, sztucznych dodatków i innych wynalazków najnowszego cukiernictwa. Barwniki używamy tylko do tortów - na życzenie klienta. Mamy najlepszą i najsmaczniejszą bitą śmietanę w Olsztynie, no i oczywiście rurki z bitą śmietaną.

Wspomagamy kilka Olsztyńskich fundacji - Karitas, "Serduszko" (fundacja na rzecz dzieci z chorobami i wadami serca).

Skontakuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu i zadawania wszelkich pytań. Zamówienia możecie Państwo składać także telefonicznie w godzinach pracy cukierni.